Соціальне підприємництво

EU4Youth

EU4Youth: Вплив соціальних інновацій - cтратегічне партнерство! UA

Цей проект націлений на розвиток  потенціалу молодих соціальних підприємців шляхом розвитку їх навичок, а також підтримки створення сприятливої екосистеми для соціального підприємництва в Молдові, Україні та Румунії.

Про проєкт
Цілі
Лабораторія соціальних інновацій
  • Програма ЄС: EU4Youth
  • Тематична ціль: Підтримка розвитку соціального підприємництва серед молоді в Молдові та Україні з метою сприяння соціальній згуртованості, зайнятості, інклюзії та зменшенню нерівності.
  • Грантовий контракт: 2019/412-326
  • Бюджет проекту: 1 666 612.83 Євро
     

     

  • Просування соціального підприємництва та інфорування щонайменше 1.000.000 людей з Республіки Молдова, а також з Одеської та Чернівецької областей України про вплив соціального підприємництва в громаді і внесок молоді у створення соціального бізнесу, створення рішень для стійкого та інклюзивного розвитоку громад.
  • Створення 4 лабораторій соціальних інновацій в Республіці Молдова та в Україні з метою надання профільної інформації, зміцнення професійного потенціалу та розвитку стартапів у галузі соціального підприємництва.
  • Інкубація та розвиток 8 соціальних молодіжних підприємств в Республіці Молдова та в Україні в рамках транскордонного конкурсу „Social Impact Award”.
  • Розвиток сприятливої екосистеми для соціального підприємництва в Молдові та Україні.

Соціальна економіка, соціальний бізнес, соціальні інновації – що це? Як відкрити соціальний бізнес та, взагалі, в чому його переваги? 

Для відповіді на всі ці питання та більше було створено  Лабораторію соціальних інновацій, де завжди можна отримати консультуцаю експертів та допомогу у відкритті чи ведені соціального бізнесу!

Лабораторія є однією із мережі, створеної партнерством проєкту в Румунії, Молдові та Україні.

Чому соціальне підприємництво?

Соціальна економіка та підприємництво можуть стимулювати соціальні зміни та принести суспільству довготривалі трансформаційні вигоди. У сучасних економічних умовах вона стає провідним драйвером і прискорювачем розвитку економіки. Хоча найбільшою проблемою для України, яка гальмує розвиток соціального підприємництва, є відсутність законодавчої бази та необхідного механізму, включно з податковими пільгами (це звичайна практика ЄС) для прискорення соціально-економічного розвитку та зміцнення регіонів і громад, наразі простежується зростання інтересу до соціального підприємництва. 

Дізнайся більше про соціальні інновації та можливості для бізнесу в соціальній сфері!